| asasinkrid a întrebat:

cu totii cred ca ati auzit de programul acesta https://games.onlive.com/ intrebarea mea este mai exista un astfel de program care sa te lase sa te joci orice joc vrei pentru un interval de timp?

2 răspunsuri:
| PurpleKusH a răspuns:

Am testat acest program si e foarte frumos insa exista pentru el un crak care il gasesti pe net ca sa te poti jucat nelimitat singurul dezavantj in asta e ca s-ar putea la unele jocuri s anul ti se salveze de fiecare data de unde ai ramas insa t epoti juca nelimitat

Iar ca raspuns la intrebarea ta nu onlive e singurul

| asasinkrid explică (pentru PurpleKusH):

Imi dai un site asemanator? sau un program?