| AndreiTrifan a întrebat:

cu un 1050 2 gb si i3 7100,8 gb ddr4 pot rula gta 5 in 50 de fps cu very high,dar dbdl, pubg si altele?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Pung pe low, gta v va merge pe very high dad nu chiar tot pot pune high-very high! Gtx 1050 2gb nu este cine stie ce placa video, dar poti juca orice joc, altele pe low iar altele pe very high!

| marian37 a răspuns:

Gta V...pe verry high duce in 40-60 fps. Pubg-ul il va duce daca pui totul pe verry low in afara de view distance si textures puse pe high. Eu iti recomand un G4560 in locul i3-ului. G4560 e 230lei pe eMAG iar i3-ul 500, diferenta de fps fiind de 2-3, ADICA 270 NU FACE CAT 3 FPS-uri! Alte jocuri duce, dar trebuie sa umbli la detalii.