| hUnTERRRRRR a întrebat:

Cum e mai fain un ak 47 redline pe cs go cu sticker sau fara? nu sunt convins cum sa imi iau si vreau niste pareri.

2 răspunsuri:
| Bogdan_Nistor_1991 a răspuns:

Daca ak-ul e mai uzat e mai bine sa aiba niste stickere fiindca mai acopera din zgarieturi, dar daca arata bine e mai fain fara

| KATALIN77 a răspuns:

Depinde daca iti place sa joci clasic simplu insa daca stii ce sticker sa alegi poti sa il face sa arate bine eu unu as alege 47 redline cu stickere mai stridente sau cu verde casa de poti ascunde in tufisuri pe unele harti