| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

cum fac ca la metin2 ro sa pice mai des scoici din pesti cel mai bun raspuns funda

4 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Nu poti face nimic. Inainte se facea lag pe sv si iti picau si 2-3 scoici dintr-un peste laughing. Tot ieseai si te logai inapoi pe cont. Incearca si acum. eu nu mai joc metin. Apropo. lasa-te! Iti ia prea mult timp si o sa ai consecinte mult timp. asculta pe altii care au trecut prin ele. O perioada dupa ce m-am lasat de metin, imi era rusine sa ies afara, sa stau cu prietenii. Daca te confrunti cu asa ceva, nu te gandi la ce e rau, si ia-ti inima-n dinti si fa ce vrei! Nu da inapoi

| VasiDobie a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Fix aceeasi poveste o am si eu.De acum numai joc jocuri de-astea cretine care sa-mi pierd viaa pe ele(adica ma trezeam pe la 5 dimineata sa-mi pun fish botul

| vali123456575 a răspuns:

Prinzi multi sa zic fro 10 15 pesti si paurma ii deschizi si trebuie sa iasa o scoica doua eu asa faceam...

| sebitare1234 a răspuns:

Buna! trebuie sa iei de la batrana ceva un talisman parca si iti da mai mult noroc sau sa iti descarci hack alte metode nu mai stiu! F unda?