| SoulEaterFan a întrebat:

Cum fac sa joc warcraft online ca atunci cand dau start nu imi da nici macar o harta! Ce sa fac, dau funda!

P.s:Joc de pe garena+ si cand dau start imi intra pe Frozen Throne, nu unde sunt hartile facute de alti player-i,prin harti ma refer la room-uri,, ex: Romania DotA Room1"sunt servere, nu harti! Ce sa fac?

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Te connectezi pe un canal de joc apoi intrii in joc, dai pe multiplayer si iti apar hartiile hostate pe acel canal pe care joci. Spor la joc!