| SoulEaterFan a întrebat:

Cum fac sa joc warcraft online ca atunci cand dau start nu imi da nici macar o harta! Ce sa fac, dau funda!
P.s:Joc de pe garena+ si cand dau start imi intra pe Frozen Throne, nu unde sunt hartile! ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Vladuu_Kiddila_1989 a răspuns:

Uite nu mai juca pe garena ca acolo sunt numa hackeri cu mh(maphack-adica vede unde sunt coechipieri tai). intra pe eurobattle.net si descarca de acolo 2 patchuri pe care le instalezi si apoi iti faci un cont.
dupa ce ai facut astea o sa iti apara o iconita cu un E mic intr-un cerc negru si sub ea o sa scrie eurobattle.net intri in ea dai pe eurobattle.net(sau ceva de genu era parca primul sau al doilea) si baga contul facut pe eurobattle si apoi ENJOY!big grin

| SoulEaterFan explică (pentru Vladuu_Kiddila_1989):

Adice ce 2 patchuri?

| SoulEaterFan explică (pentru SoulEaterFan):

Nu merge