| S3byASD a întrebat:

SALUT TPU!

Cum folosesc cheat engine 6.0 pe Metin2? Si sa stiti in special ma intereseaza cum fac iteme fara sa esueze? scrieti tot ce stiti chiar daca stiti un alt hack va rog nu fiti timizi! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Ktx86 a răspuns:

Dupa cate stiu eu jocurile gen Metin2 (cele care se bazeaza pe servere) nu pot fi prostite cu cheat-uri. Toate datele se stocheaza pe server, deci nu iti poti modifica viata, munitia, banii, etc. Nu am jucat jocul in cauza dar in general MMORPG pe sistemul asta se bazeaza ca sa nu apara cheats si hacks.

1 răspuns:
| S3byASD explică:

Astept si alte sugestii!