| VOLVO4LIFE a întrebat:

cum instalez Aliens vs predator 2010(razor1911)? in dvd 1 imi da niste file 001, 002etc.si nu stiu ce sa le fac,cum sa instalez jocul, le-am deschis cu 7zip si au imaginea iso acolo,dar cand incerc sa o extrag imi da o eroare, cum sa-l instalez?

Răspuns Câştigător
| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Daca filele sunt.001,.002 s.s.a sa faci doar prima fila de genu asta de tip.rar si dupa ce ai facut asta dai extract. Dupa o sa-ti apara imaginea iso si iti trebuie ori Demon Tools sau PowerIso (care iti este mai usor de folosit)

3 răspunsuri:
| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

P.S.: Am uitat sa-ti spun ca daca folosesti PowerIso nu o sa fie ca la DemonTools