| 13teodor a întrebat:

Cum plec cu masina din parcare la city car driving ca nu stiu cum sa plec, pornesc masina si nu stiu cum sa merg cu ea

Răspuns Câştigător
| Căpşunăă a răspuns:

Tine apasat butonul care l-ai setat ca frana dar nu frana de man.frana normala

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu plec dupa loc merg ce merg si imi spune try again ce trebuie sa fac?

| ThEEmperoR a răspuns:

Incearca din sageti (,^ si in jos), butoanele "w, a, s, d" sau din mouse.

| Dita_Madalin_1996 a răspuns:

Boss te rog da-mi si mie un key sau ce ai folosit tu pentru ati merge jocul please

| mary2020 a răspuns:

Vreau sa te intreb ceva
ma ajuti si pe mine
cum ai facut sa ti meraga jocul adica la cod de activare acolo cum ai facut iti dau funda da im i spui si mie
uite id meu de mes
claudiu_boy1998

| Barleanu_Ionut_1997 a răspuns (pentru mary2020):

Copiezi crack-ul.il copiezi si unde ai instalat jocul e un folder bin dupa unul win32 il copiezi acolo...ii dai replace and copy...(crack-ul e descarcat odata cu jocul in alt folder si se numeste CCD 1.2.2)

| 13teodor explică:

Nu stiu dc nu mere...am apasat pe toate butoanele

| 13teodor explică:

Nu merge am incercatsad

| 13teodor explică:

Nu merge am incercat

| dIeZzU a răspuns:

T+w. w w w w s s s. te descurci tu

| IonutFz a răspuns:

Mosule poti sa ma ajuti si pe mine cu jocu? am incercat. sa bag crack-ul acolo in bin si win 32 sau cum s-o numi... dar nu merge dau pe icons sa intru in joc si nu se incarca jocu imi ie-se si imi da o eroaare uite Fb meu (Ionut Fz ) pzz... ajutati-ma!

| IonutFz a răspuns:

Mosule poti sa ma ajuti si pe mine cu jocu? am incercat. sa bag crack-ul acolo in bin si win 32 sau cum s-o numi... dar nu merge dau pe icons sa intru in joc si nu se incarca jocu imi ie-se si imi da o eroaare uite Fb meu (Ionut Fz ) plzz... ajutati-ma!

| GTAk1d a răspuns:

T=Ambreaj
123456=viteze...
tii T apasat si ti si acceleratia si ii dai incet drumu la T ca si cum ar fi ambreaj! happy

| Catalin_Boca_1990 a răspuns:

Am o problema la city car draving cum plec cu masina de pe loc cu cutie automata ca nu merge t+w si imi apare p r d 123 ce sa fac?

| Pismis_Lucian_1980 a răspuns:

Ba copyati start.exe si pdd.dll si gui 3di home

| Lugojan_Gabriel_2000 a răspuns:

Salut TPU! am si eu o intrebare cum sa fac sa virez intr-o parte fara sa mi se duca si privirea in parte respectiva? va rog sa ma ajutati ca e aiurea asa.

| Ionutz_Ovidiu_1992 a răspuns (pentru Lugojan_Gabriel_2000):

Frate aceeasi problema o am si eu am cautat peste tot si nu gasesc daca gasesti posteaza si tu

| PetrusEmanuelMihai a răspuns (pentru Lugojan_Gabriel_2000):

Apasa C

| Marian_Denis_2000 a răspuns:

Cum plec de pe loc cu cutia automata la city car driving

| Mcv_Kostel_1990 a răspuns:

Salut! Ma ajuta si pe pine cineva. Cum schimb limba la city car driving