| GABY1112 a întrebat:

Cum pot face yang repede si fara hack plz dau funda pe metin2

Răspuns Câştigător
| Valentin_George_1912 a răspuns:

Exact intrebarea cre o asteptam!

1.Intri pe un canal mai aglomerat(de obicei CH1 e cel mai aglomerat) si te uiti la preturile puse de playeri la diverse iteme. Le cumperi pe cele mai ieftine, si le vinzi cu un pret mai mare

2.Metinele de nivelul tau ofera mai multe iteme decat oricare altul. Iar itemul primit, il poti vinde. Tot asa e si cu monstri.

3.Probabil te-ai saturat si tu de playerii care se tin dupa tine si fura yangul. Ei bine in item shop s-a adaugat un item special care strange yangul automat. Merita cumparat.

4.Ei bine… un cont de nivel mai mic, ti-ar prinde bine, deoarece, nu numai ca vei economisi timp la magazin, ci vei face rost si de medalii de cal, pe care le poti vinde. La nivelul 17 | 19 | 21 | 23 | 26 |29 cad foarte bine medaliile de cal.

5.Un jucator experimentat poate iesi din turnul demonilor cu peste 1 000 000(1kk) pe zi. Apropo. in Turnul Demonilor (D.T.) puteti intra doar daca aveti lv 40. D.T. se afla in mijlocul Templului din Valea Seungryong

Funda plss :d

| GABY1112 explică (pentru Valentin_George_1912):

MS MUlt de sfat am lv 45 mersi

3 răspunsuri:
| DytzuDubstep a răspuns:

Nust de ce metin vb... dar la metin-urile la care pica yang /monstru faci repede lvl trebuie sa fie mare incat sa ti o camera .....sau padurea rosie la lvl mia marice un pic