| MessiMessiMuzaffer a întrebat:

Cum pot juca si eu gta san andreas online? trebuie sa descarc ceva? Imi spume-ti si mie va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| Serban002 a răspuns:

Iti trebuie samp pentru a juca san andreas multiplayer uite http://www.sa-mp.com/download.php intra aici si vezi ca sunt 3 Mirror by kingj.net servers, Mirror by littlewhitey's server, Mirror by SA-MP Team, descarca una dintre ele si dupa cee sa descarcat baga instalearea, instaleazal in folderul gta san andreas si gata

1 răspuns:
| Serban002 a răspuns:

Multumesc