| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un site propriu dar nu cu ucoz, freewb, blogger, adica ce vreau sa spun este ca vreau un site fara numele lui in titlu ( Ex. www.curteascolii.ro )

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

1. Cumperi domeniu
2. Cumperi hosting
3. Te pui pe treaba

5 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Chiar si prin ucoz.ro ai posibilitatea asta. un prieten si-a cumparat domeniu si l-a atasat la site-ul lui ucoz, si pe urma site-ul putea fi accesat prin domeniul cumparat - gen nume.ro

| AndreiBolos a răspuns:

Trebuie sa ai domeniu platat, spre exemplu sa ai.ro sau.com costa 5-10E / luna. In rest gratis sunt.tk, iar restul cu numele companiilor de hosting.

| ByonKills a răspuns (pentru AndreiBolos):

Si dupa?

| ByonKills a răspuns (pentru AndreiBolos):

Si dupa?

| KodrutZ a răspuns (pentru ByonKills):

Vezi ca ti-am trimis un PM, cauta-ma si iti detaliez.
@AndreiBolos: Te inseli. Un.com e in jur de 10 dolari pe an, iar.ro-ul pe viata e vreo 50 EUR. Hostingul e alta poveste, gasesti de pe la 1 dolar pina la citeva sute/mii pe luna, in functie de ce animal de site vrei sa tii.