| daniel2forea a întrebat:

Cum pot sa joc minecraft multiplayer? de fiecare data cand intru pe un server, nu pot sa ma misc.Intra pe server dar cum ma misc, dupa o secunda apare de unde am plecat

Răspuns Câştigător
| Octavian009 a răspuns:

Cand intri dai pe t ca sa scrii si scrii/register parola parola si dupa aia /login parola. Parola tu o alegi poate sa fie orice dar sa contina numai litere. Funda>? big grin

2 răspunsuri:
| dragosdd a răspuns:

Scrii /register parola parola

| Munro a răspuns:

Trebuie sa dai register conteaza cum e serveru trebuie sa scrii /register (la unele servere iti trebuie email la altele nu iti trebuie paranteze iar la altele dupa trebuie sa dai /login si scrii parola) Fund?