| forsaken99 a întrebat:

Sallut la minecraft cand intru in multiplayer am deja un server de romani dar imi apare "pleaser register with "/register password ConfirmPassword" sau cam asa ceva ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| 8Anonimul8 a răspuns:

O alegi tu la inregistrare.

| Avasilcai_Marinica_1967 a răspuns (pentru 8Anonimul8):

Orice cuvant
pun si nu merge

6 răspunsuri:
| forsaken99 explică:

Mda scuze de ce am scris tongue n-am prea fost atent

| 8Anonimul8 a răspuns:

Buna am patit si eu la fel iti dau un exemplu cum sa faci.Intri pe server si scrii cu bara de exemplu/register 123456 si mai repeti odata 123456 si poti juca nu este neaparat 123456 si sa zicem ca te-ai deconectat si vrei sa intri din nou pe acel server trebuie sa scrii /login 123456 acesta este un exemplu. Sper ca te-am ajutat.

| forsaken99 explică (pentru 8Anonimul8):

Dar parola e aceea pe care o folosesc cand ma logez pe joc?

| 8Anonimul8 a răspuns:

O alegi tu la inregistrare nu conteaza.

| Badiu_Stefan_1997 a răspuns:

Cand scriu /register parola de exemplu dada dau zice ceva acolo jos in stanga cu culoare alba si ce nimic.pls ajutati-ma