| aldas2 a întrebat:

Cum pot sa pun o melodie pe fundalul unui video, fara sa primesc sanctiuni pentru copyright? Adica daca pun respectiva melodie pe fundal, sa nu fie sters videoul sau sa patesc altceva.

Multumesc.

1 răspuns:
| S8N a răspuns:

Nu poti. Desi nu ar trebui sa se intample cand esti YouTuber mic, dar cand incepi sa ai 500-1000 subscriberi o sa incepi sa ai si Copyright Claim-uri si chestii. Eu iti recomand sa folosesti muzica Royality-Free care nu are copyright.