| darius27015 a întrebat:

Salut,am nevoie mare de ajutor.Pe Youtube daca primesc permisiunea sa folosesc o melodie intr-un video cum fac ca cei de la youtube sa stie si sa nu imi dea copyright?

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Pui link in descriere, iar daca iti apare semnul exclamari in manager video, intri la el si adaugi acolo link, text, etc

| SwordGaming17 a răspuns:

Pune linkul de la video in descriere si nu vei lua niciodata copyright
( Artist - Melodie
Link :
acesta este modelul

| darius27015 explică (pentru SwordGaming17):

Asa am pus dar tot am luat copyright :C https://www.youtube.com/watch?v=gxQCgPVROdw

| Spataru_Doina_1979 a răspuns (pentru SwordGaming17):

Nu merge asta, nu conteaza dc pui sau nu, tot esti eligibil de copyright, este un mit fals