| DiCaprio66 a întrebat:

SALUT TPU!
Cum pot schimba parola de la un canal de youtube respectiv cel de la google!

Răspuns Câştigător
| Desembra133 a răspuns:

Te duci pe youtube, te conectezi la canalul tau de youtube, apoi acolo sus este un clopotel, in partea dreapta a clopotelului este poza ta.Dai click pe ea, apoi langa studio de creatie este o rotita, dai click pe rotita aia (setari youtube) iar acolo vei gasi schimba parola.

| DiCaprio66 explică (pentru Desembra133):

Salut!
Merci, am rezolvat. Cum as putea pune numele la canal legat adica am incercat sa-l scriu legat dar nu ma lasa deoarece imi cere nume si prenume si cica trebuie sa completez pe ambele spatii.

1 răspuns: