| Komodoo a întrebat:

Cum procedez pentru a cumpara un joc de pe Steam? Tin sa mentionez ca nu am card. Multumesc frumos anticipat.
P.S : Scuzati categoria, dar este cea mai vizionata si am nevoie urgenta de raspuns!

2 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Incearca prin sms dar nu-s chiar asa de multe http://shop.computergames.ro/jocuri-sms/

altfle doar cu card paypal, paysafe etc

| Lysander a răspuns:

Doar cu card poţi achiziţiona jocur de pe Steam. Sau prin sms de aici: shop.computergames.ro (dar nu poţi cumpăra orice joc, doar ce au ei acolo.=