| AndreiAndrei123454 a întrebat:

Salut tpu...cum sa fac bani in farming simulator 2011 platinum edition...nu hack ci de pe ce fac bani..am arat am semanat, am secerat si nu imi da nici un ban

Răspuns Câştigător
| Americanlife a răspuns:

Sall nu stiu cum e in 2011 dar in 2013 primesti misiuni de ex du-te prima data la banca iei toti banii pe care poti si cumparati un tractor care duce paleti si o coasa dupa el si poti face misiuni atunci funda

2 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

Trebe sa faci misiuni!

| AndreiAndrei123454 explică (pentru DarkLaden):

Imi spui cum? happy
dau fundita

| Americanlife a răspuns (pentru AndreiAndrei123454):

Sall nu stiu cum e in 2011 dar in 2013 primesti misiuni de ex du-te prima data la banca iei toti banii pe care poti si cumparati un tractor care duce paleti si o coasa dupa el si poti face misiuni atunci funda