| ErickEmil a întrebat:

cum sunt mare fan al jocurilor RPG, iar nu am un computer foarte performant, as prefera sa-mi spuneti cateva jocuri, mai vechi, mai faine, gen rpg ( In care sa ai un erou, sau ceva de genu, sa bati diferite creaturi). un fel de Cabal sau Warcraft3, dar sa nu fie Online si nici Warcraft 3 ca m-am plictisit de el Cum am spus si mai sus, computerul meu nu e prea bun, asa ca sa nu veniti cu jocuri gen Crysis2, Prince of Persia, ultimul aparut(Sands of Time m-am jucat.) sau Assasins creed, ceva mai interesant. dau funda celui mai bun joc, dupa ce-l testez

2 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Ham ham!

Ma bucur ca esti fan Role Playing Games.

Uite o lista micuta:

Fallout
Fable
Dungeon Siege II
Guild Wars
Blood Magic 2
Pirates of the Carribean

happy

| ErickEmil explică (pentru kingD0G):

Ms frumos, am ales sa descarc Guild Wars si Fable, dupa cum am vazut pe youtube sunt frumoase.