| electrovlad a întrebat:

Daca a jucat cineva vreodata Wow sau diablo doresc un joc cam la fel dar single player si sa fie frumos nici prea animat.

2 răspunsuri:
| SuperSaiyan4 a răspuns:

Iti recomand cel mai jucat RPG din toate timpurile, Pokemon.

| Adrinator a răspuns:

Incearca jocurile urmatoare(sunt 3d si sunt multiplayer) :
- Sherwood dungeon
- Dino storm
- Switchin MMO
P.S La sherwood dungeon, daca iti faci cont si vrei animal va trebui sa il platesti cu bani reali... freo 5 dolari per pet... Si la Switchin daca iti faci cont poti sa iti cumperi casa si lucruri (mobilier, animale, aparate caznice, TV etc.)Da tot cu bani reali. :d