| ziggy2002 a întrebat:

Daca Cumpar Call Of Duty Modern Warfare 2 Merge Multiplayer-ul Fara Patch? Cel Mai Rapid Si Bun Raspuns Primeste FUNDAbig grin! Scuze Categoria Dar Este Cea Mai Popularalaughing.

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

In primul rand categoria este corectalaughing
In al doilea rand, eu zic sa-l downloadezi.Nu este prea grozav jocul.Eu il am dar dupa un timp te plictisesti.Stiu din propria experienta ca jocul nu iti ia mai mult de 4-5 ore din viata. Daca il cumperi, multypalyer va merge fara patch.Eu te sfatuiesc sa mai joci si BlackOps.Este superbig grin
Bafta! Funda?tongue

| ziggy2002 explică (pentru CrushBoy89):

Esti Cel Mai Tare!

| CrushBoy89 a răspuns (pentru ziggy2002):

Multumesc multhappy si pentru funda si pentru complimentbig grin Ceao!