| Power_Sebi_1988 a întrebat:

Daca cumpar world of warcraft de la magazin tot am abonament lunar sau nu am abonamant si nu platesc lunar?
PLSSSS HELP vreau si eu sa joc jocul astaPLA!
FUNDAAAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| RazvanIlie a răspuns:

In primul rand daca vrei sa joci wow pe oficial trebuie sa iti cumperi toate expansiunile care nu includ si play time. Dupa ce ai cumparat toate expansiunile si le-ai instalant in ordinea aparitiei pana la ultima Mists of Pandaria, Poti achizitiona de pe site cu cardul sau diferite metode sau gasesti la magazine coduri unice de wow numite card number sau ceva de genul care iti prelungesc timpul de joc cu 60 zile.

| Power_Sebi_1988 explică (pentru RazvanIlie):

Deci ok dar carei prima expansiune ca nu stiu; pe celelalte le stiu

1 răspuns: