| Generation22 a întrebat:

Salut TpU! Daca imi iau un procesor de exemplu de 2.90 Ghz ( Intel Dual Core ) si placa video mai mica de vreo 218 MB trage in jos procesoru ( adica scad Ghz sau ce? )

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

E clar ca nu iti va mai rula cum ar faceo una de 1 Gb cum iti doreai tu.
Vor aparea probleme (la jocuri ) va vedea scadat, se va bloca, unele nici nu vor rula poate.
Daca vrei ca PC-ul sa te tina ceva timp atunci iti trebuie o placa clar mai mare de cel putin 512 ar fi bine una de 1 Gb daca o poti lua.

Baftawinking