| vdamian67 a întrebat:

Daca imi pun 8 GB Ram la acest PC o sa-mi mearga GTA V? Si la ce grafica? Low, medium sau high?
Processor:Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00 GHz
RAM:3. 00GB 32bit
Name:Nvidia GeForce 210
Manufactuer:NVIDIA
Chip Type:GeForce 210
Dac Type:Integrated RAMDAC
Approx. Total Memory:2258
Current Display mode:1280 x 1024 (32 bit) (60 Hz)

Din nou, daca imi pun 8 GB ram, si daca m-ati putea ajuta ce rami sa imi iau sa fie compatibili cu specificatiile PC-ului! Funda!

3 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Baga-ti windowsu pe 64 bit si nu ar strica un upgrade si la placa video. Poate zic POATE ti-ar merge pe low cu vreo 20-30 fps daca faci upgrade la ram, dar si procesorul e slab. Mie imi merge mediu-high cu 30-40 fps pe aproape aceeasi placa ca a ta a mea fiind un GT220 1GB dar si procesorul si rami duc greul palcii.

| Alfred0703 a răspuns:

Lasa rami ca iti trebuie placa video

| vlady1200 a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti mearga pentru ca ai 32 bit si nici nu poti sa adaugi ram daca ai 32 bit