| Aurel321 a întrebat:

Buna,am un calucator destul de vechi (prea vechi.)Daca imi puteti spune ce jocuri poate saimi mearga pe acest pc :

Operating System:Win 7 Ultimate 32-bit (6.1,Build 7601)
BIOStonguehoenix -AwardBIOS v6. 00PG
Processor:AMD Athlon(tm) 64 Processor 3500+, ``2. 2GHz
Memory:1024 MB RAN
Directx Version : 11
NVIDIA GeForce 7600 GT
Chip Type:GeForce 7600 GT
DAC Type : Integrated RAMDAC
Approx. Total Memory :504MB
Current Display Mode : 1280 x 1024 (32bit) (60Hz)
Monitor : Generic PnP Monitor

Tin sa mentionez ca mi-a mers odata Gta 4, si acum imi merge CLD MW 2. Va rog spuneti-mi si mie. Need for speed Most Wanted 2012 ( oare merge?)Deocamdata inca strang bani sa imi iau altul.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

MW 2012 -NU o sa-ti mearga!
Ar merge la low astea :
Test drive Unlimited 1 (TDU)
Split.Second.Velocity- cu masini happy
Resident Evil 3-4
F.E.A.R 1 -cam atatea stiu. Bafta!

| Sultanul07 a răspuns:

Iti merg jocuri medii din anul 2011-2012 in jos. iti recomand sa iti schimbi procesorul e foarte slab.

| Aurel321 explică (pentru Sultanul07):

Daca este asa gigel trebuie sa schimb doar procesorul sau cu totul?
Inafara de procesor am cat de cat ceva bun la el?

| Sultanul07 a răspuns (pentru Aurel321):

Iti recomand sa iti pui mai mult ram si sa schimbi procesorul + placa video. in rest eu am un procesor de 2, 53 Ghz si mer jocuriile destul de bine. dar nu cele din 2013, 2014 si 2015.