| VasyBlueLighT a întrebat:

Daca ma puteti ajuta la Stubbs The Zombie In Rebel Without a Puls,intru in joc,dau pe single player aoclo, dau pe easy apoi incepe si dupa 5 secunde dupa ce a inceput chair primul video imi aparea sa ies din joc eroarea aia cu "Don`t Send"
FUNDAAAA!

3 răspunsuri:
| rares011098 a răspuns:

Da asa imi apare si mie si ma dispera si inca nu am gasit raspunsul...Dar bafta in continuare

| VasyBlueLighT explică (pentru rares011098):

Daca cumva gasesti raspunsul sa mi-l zici si mie te rog!

| rares011098 a răspuns:

Dai troubleshot compatibility și dai Windows 98 și bifezi în proprietăți run în 16 bit 640x480