| andreiboss44 a întrebat:

Daca se poate as dori si eu comanda de dat admine la cs 1.6...eu stiu ca e asa : amx_addadmin Nume si dupa nu prea stiu ce sa mai pun... Daca puteti sa imi ziceti dau Funda!

2 răspunsuri:
| TinK0de a răspuns:

Amx_addadmin [parola] [daca ii dai pe nume pui "a" daca e pe ip "de"] am avut un sv acum 2 ani, nu sunt sigur daca e corect ce am scris.

| andreiboss44 explică (pentru TinK0de):

Faza e ca nu m-am referit corect in intrebare... Eu cu boti am un mod Zombie XP instalat si nu ma lasa sa intru in meniu m9.Intrebarea corecta ar fi Cum pot sa imi dau eu admin am incercat cum ai zis dar nu merge