| Munteanu_Emanuel_1998 a întrebat:

SALUT TpU! Dati-mi niste exemple de jocuri online (cu bataie,sabii,nivele, misiuni etc)..sa nu fie metin2 si 4 story.
Ofer funda celui mai bun raspuns! Va multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

World of Warkraft, Erepublik(lupta pentru Romania), gta san adnreas multyplayer(mai intai descarca gta san andreas si dupa multyplayer)
tankionline.com,world of tanks, world of warplanes(cele mai faine jocuri de raboaie)
cel mai fain e tankionline este online nu trebuie sa-l descarci
funda?

| krysty199 a răspuns:

Salut jocul pe care am sa ti-l spun nu este cu sabii dar are misiuni, dueluri si este online & gratuit se numeste Hero Zero iti poti face eroul cum vrei TU! sall o zi buna

| 愛佳 a răspuns:

Perfect world, black light retribution

| LeonidasXD a răspuns:

League of Legends, World of Warkraft, Dekaron sper ca te-am ajutat!