| TheKillerOfKillers a întrebat:

Dati-mi niste nume de caracter (razboinic) smechere pentru Metin2.P.S Ma cheama Alex.

Răspuns Câştigător
| Sinhd a răspuns:

Kavstaleru,sirex,cloud.finalfait

8 răspunsuri:
| SilentStriker a răspuns:

Alexinho, AlexWar laughing Fara inspiratie...

| nurckye a răspuns:

AlexPoponarul

| TheKillerOfKillers explică (pentru nurckye):

Tu cu tactu sunteti poponari fraiere.

| Irena97 a răspuns:

Ti-am sters raspunsul cu cele 11 variante ca am vazut ca doar promiti funda dar nu dai niciodata. Succes baby big grin

| TheKillerOfKillers explică (pentru Irena97):

Treaba ta... Ia pune-o sa vezi ca ai funda(daca imi place mai mul ca celelalte). Apropo... Nu am fost online atunci.

| Irena97 a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Nu mai vreau. Ai fost acum online si trebuia s-o fi dat intai, ca doar te atentioneaza pe mail.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Sir Alex Neinvinsul. Sper ca te-am ajutat!

| IonutzDeniss a răspuns:

St3lC3pra sau LeonKing