| Daniel_Luta_1994 a întrebat:

Salut, TPU. Dati-mi si mie jocuri fara descarcare, dar sa fie cu mai multi player sa fie multiplayer gen ( club marian )

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

Bomb it 2 poate te ajuta

6 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Poti sa incerci Imvu sau Second life, au o grafica buna si sunt multi romani pe`acolo happy.

Bafta!

| Daniel_Luta_1994 explică (pentru AOLEVRIC):

Pai, imvu e cu descarcare, am zis fara,, iti dadeam funda daca nu era imvu

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Daniel_Luta_1994):

A'pai scuza-ma, nu sunt chiar asa atent :)). Uita-te aici http://www.tpu.ro/......gistrarea/ sunt multe si fara descarcare.

| Daniel_Luta_1994 explică (pentru AOLEVRIC):

Eu n-am zis virtuale ok? nu ma ajuti cu nimic deci lasate te TPU

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Daniel_Luta_1994):

Ai zis asemanatoare cu club marian straight face. Crezi ca o sa ma las de TPU ca asa imi zice un copil laughing? Nu ma intereseaza daca te ajut sau nu, cel putin am incercat si m-am stresat sa-ti raspund la intrebare. Viziteaza-mi profilu'si dupa zi-mi ca nu sunt de ajutor aici pe TPU.