| cristy24 a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri tari care merg pe win 7 cu 2 rami procesor Intel(R)Pentium(R) 4 CPU, 3. 00GHz SI sa mearga pe 32 bit Funda + vot

Răspuns Câştigător
| Georgeboss1999 a răspuns:

Da merge si are 9, 16 GB eu zic ca nu e chiar asa mare.
Tu ce zici e mare sau nu?
IMI DAI FUNDA?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Assasins creed 3 gta 4, gta san andreas, max payne 3, fifa 13 fifa 12, need for speed most wanted 2 si the run

| azazel21 a răspuns:

Talisman Of World, GTA 4, GTA San Andreas, Assasin Creed 3

| Georgeboss1999 a răspuns:

Pai ar fi:Flatout 1, 2, 3, Devil may cry 1, 2, 3, 4, 5, Ned for speed most wanetd, Ned for speed 1, 2, Doom 1, 2, 3, si care au mai iesit din doom, Gta san andreas, Halo 4, 5, Driver San Francisco, Sleeping Dog(ceva gen GTA dar e mult mai tare si poti tot sa faci asa misiuni, sa faci ce vrei etc ca in GTA ti-am spus).Si cam astea le-as stii eu. Spar sa-ti placa. Funda?

| cristy24 explică (pentru Georgeboss1999):

Cati GB are sleeping dog si merge la cerintele mele?