| XxBogdanxX13 a întrebat:

DAU FUNDAA! Salut as vrea si eu un joc fain de strategie cu impuscaturi care sa necesite strategiee de aranjare a armatei sau ceva de genul. M-am gandit la Men of War dar nu stiu care sa il aleg : Vietnam sau Asault ( ziceti-mi caree mai fain). Var rog ajutati-ma ca mor de plictiseala. Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| cosminBig a răspuns:

World in conflict

1 răspuns:
| AlexandruCro a răspuns:

Eu ti-as recomanda vietnam daca vrei sa joci ceva fara hack finca daca joci assault fara hack stai si 2 luni la o singura miss eu am stat 3 luni ca sa fac 2 misiuni la a doua misiune m-am enervat siam bagat trainer +4 si le fac mai repede dar sa stii vietnam este gen commando iar assault e ca in razboaiele care le vezi tu la tv de intra oameni in casa se ascund trece tancu prin casa si o darama si e smecher asa ca e decizia ta