| octavian25071999 a întrebat:

SALUT TPU! De când am trecut la windows 10 nu imi mai merge SA:MP! Intru in el si dupa ce merg 10 pasi se blocheaza si aud un bazait in boxe si trebuie sa dau restart pentru ca nu mai merge nici mausul nici tastatura! la compatibilitate am dat si la gta si la samp windows me pentru ca are maxim pana la windows 8! am dat si sa ruleze ca administrator! Gta san andreas single player merge fara probleme!

2 răspunsuri:
| And33y a răspuns:

Cu problema asta ma confrunt si eu acum am windows 10 si tot asa imi face iar de la un timp nu mai imi ruleaza de loc. Problema este ca windows 10 este prea performant pentru jocurile vechi deci ca sa iti mearga iti trebuie cel putin windows 8 si asta am sa fac si eu am sa imi bag windows 8 pe laptop.

| weonix99 a răspuns:

Windosu nu vrea sa iti ruleze pentru ca poate ai samp de alt windows