| Jokeras1611 a întrebat:

De ce cand joc gta san andreas la umbre, fumul de la roti si de la teava de esapament imi merge in suturi? Si il joc la rezolutie mica. Dau funda pentru cel care stie!
Memoria PC-ului meu:

Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU E1500 @ 2. 20GHz (2 CPUs)
Memory: 3072MB RAM
Card name: NVIDIA GeForce 210
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 210
Display Memory: 1024.0 MB

2 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Pai daca merge asa nu este de la memorie sau altceva eu am jucat gta san andreas multyplayer si tot asa imi facea m-am enervat am sters dar, nu ma puteam abtine din joc asa ca l-am instalat ar si mi-a mers bine. succes ar trebuuii sa mearga

| Jokeras1611 explică (pentru genTlemeNNN):

Am incercat dar tot aceeasi treaba...