| Visan_Stefan_1999 a întrebat:

De ceva timp am o problema : sckype-ul mi se conecteaza si deconecteaza singur, iar netul imi merge bine. Nu stiu dc imi face asa si de aia cer ajutor. Ajutooooor.

Răspuns Câştigător
| KoolKays a răspuns:

Am pățit asta de o grămadă de ori.
Soluția:
(violentă) Dai un pumn în calculator îl strici și spui părinților să-ți ia altul.
(ne-violentă) Încerci să reislaezi skype-ul, dacă nici atunci nu merge, dai un pumn in Wirrelles big grin laughing) *glumesc*
atunci încerci să-l repornești de mai multe ori și o să-ți mearga 100%.
Sper ca te-am ajutat cu talent, folos si umor happy

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,cred ca e de la ei, asa am patit si eu ieri.