| brabbit24 a întrebat:

Salut, am de ceva timp o problema cu yahoo messenger, cand vorbesc cu cineva imi apare tarziu ce scrie, si ma deconecteaza si conecteaza singur. am instalat mai multe versiuni, chiar si windowsul l am reinstalat si degeaba. vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Poate ai probleme cu netul.Mie asa mi se intampla cand imi cade netul sau e mai slab.
Mi se mai intampla asa cand am memoria plina.Atunci PC-ul imi merge sacadat.Incearca sa stergi chestiile de care nu ai nevoie, poate o sa iti mearga mai bine.
Bafta!