| florinvalentin99 a întrebat:

De ceva timp vreau să cumpăr o consolă PlayStation 3 ca să joc GTA 5 (o să le cumpăr separat). Dar nu înțeleg care e diferența dintre o consolă 12GB și o consolă 500GB, care e diferența, o să pot juca GTA 5 dacă o cumpăr pe cea cu 12GB, pentru că jocul îl voi cumpăra disc, nu-l voi lua de pe PlayStation Network și am auzit că dacă cumperi jocul disc nu contează memoria console deoarece consola va avea nevoie de memorie doar pentru salvări iar jocul rămâne pe disc. Deci o să pot juca pe o consolă de 12GB?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Informeazate de la cineva care are modelul tau cati gb ocupa update, dlc etc.(care are jocul)

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Da

| florinvalentin99 explică (pentru TechGuyTpu):

Nu ai un răspuns mai complex? Pentru că se pare că DLC-urile și Patchurile vor avea nevoie de multă memprie.