| Hachimytza619Akita a întrebat:

Tot vad la niste console ca au o memorie de 500gb
intrebarea mea este urmatoarea:
daca as lua un ps4 si as cumpara de exemplu gta 5
as putea sa salvez jocul in memoria aceea de 500gb, adica sa ma joc fara a mai avea nevoie de cd?
ca pana la urma se uzeaza cd-ul!
astept raspunsuri!
sau se poate descarca gta prin playstation store sau cumva?
funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| dariusradu a răspuns:

Se pot salva ( am vazut eu la un ps 3, cred ca merge si la 4 ). Il poti descarca prin playstation store, dar daca vrei sa joci online trebuie sa platesti. Iti recomand un xbox one sau un ps3.

1 răspuns:
| NG_Fabian_Andrei_1995 a răspuns:

Nu stiu daca se pot salva., dar stiu sigur ca poti. Sa cumperi de playstation stor, si nu ti-as recomanda ps 4 doarece trebuie sa platesti pentru a te juca online. Iti recomand ps 3! Daca esti interesat stiu eu unul ieftin