| claudiu12_9253 a întrebat:

De ceva vreme (aproximativ 2 luni) am o mica problema la metin2. Atunci cand vreau sa deschid si a doua jocul, calculatorul meu se reseteaza. Precizez ca acum ceva timp puteam merge si cu mai mult de 2 metine deschise dar acum numai unul. Si mai este o problema tot aici. Atunci cand vreau sa inchid pc se reseteaza( acest lucru se intampla doar daca am avut deschis metinul). Dau funda pentru cine ma poate ajuta. P. S. Nu vreau raspunsuri genul"Lasate de metin2".

1 răspuns:
| FlashGun a răspuns:

Asa am patit si eu, in timp o sa iti zica metinu o sa iti zica ca placa video nu suporta grafica la mine a fost asa: prima data cand am cumparat calculatorul imi zicea ca e prea 3d apoi mi-a mers apoi cand dadeam nou joc mi se dadea restart apoi mi-a mers si peste cateva zile (2 zile) imi zicea tot ca e prea 3d mie ca sa imi mearga am reinstalat windowsu acum nu stiu daca vrei dar eu asa am facut