| razvy0117 a întrebat:

de ceva vreme mi-am cumparat FIFA 08, L-am instalat tot pe laptop imi merge, cand dau sa il instalez si pe calculator, il instalez tot, si cand dau sa intru in el imi scrie FIFA {0} is not installed correctly. Please reinstall, si l-am instalat de vreo 4 ori, si tot asa scrie,, Va rog ajutati-ma FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VvladCobianu a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cred ca e din cauza ca e original si il ai deja instalat pe laptop. Nu ai ce sa-i faci. Funda?

1 răspuns:
| razvy0117 explică:

Mai astept raspunsuri!