| DAnc3 a întrebat:

Buna pu, tocmai mi-am instalat gta 4 si cand dau sa intru in el imi spune "Rockstar Games Social Club was not detected. Please make sure that RGSC is installed and working correctly." Si nu pot sa fac nimic adica am descarcat patchu 1.4 sa-l instalez si tot asa imi spune, an descarcat si game clubu ala si cand sa-l instalez si tot asa face.Dau funda raspunsului care merge.

2 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Intra pe google si descarca Rockstar Games Social Club apoi il instalezi si il deschizi, dai skip log in si "play gta iv" si merge 100% ca am si eu gta iv

| DAnc3 explică (pentru IIIshaneIII):

Lam descarcat mane si nu ma lasa sa-l instalez ca imi tot da eroarea aia tampita.