| Alyutzu_Aly_1999 a întrebat:

Salut, TPU.

De ceva vreme mi-am cumparat, Grand Theft Auto V, si tot am avut probleme cu el. Am un calculator decent, un Intel i3-4160, nVIDIA gtx 750 ti, 8 GB RAM.

Dupa ce mi-am cumparat GTA V, mi am vazut ca se misca in lag am mai cumparat 4 GB RAM (Aveam 4, acu am 8) si a mers bine GTA V vreo saptamana cam asa, dupa care a inceput sa faca fite adica merge din 63 de FPS scade pe la vreo 40 cu setarile toate pe Normal si pe Off in afara de vSync.
Am schimbat si Windowsul si tot la fel.

As vrea sa stiu de ce se misca asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba rezolutia pe HD nu FULL HD. Asa ar trebui sa ai mereu 60 din ce am vazut pe youtube

1 răspuns:
| CataSimaSima a răspuns:

Add me skype : c4tasim4