| raducsplayer a întrebat:

De curand am cumparat un controller pentru xbox 360. L-am primit si din cauza entuziasmarii am rupt cutia in care era ambalat. Am observat ca acest controller nu este compatibil cu calculatorul meu, iar eu vreau sa il returnez inapoi la Emag(magazinul de unde am cumparat). Este posibil sa il returnez daca nu mai este intreg ambalajul?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Suna la relatii cu clientii. Ei te vor ajuta in legatura cu problema ta. Probabil ca vei fi nevoit sa platesti transportul coletului si eventual o suma de bani pentru distrugerea ambalajului.

Dar da, sunt destul de mari sansele sa il poti returna.