| Marius18w a întrebat:

de curand am decis sa imi dezactivez contul de faceook...
Unde el se va sterge peste doua săptămâni si cu acest cont sunt conectat si pe jocul free fire.
Deci daca contul de Facebook se sterge se va sterge si contul de free fire?
Sau ce pot face ca Facebook-ul sa fie sters si sa rămân cu contul jocului?

Răspuns Câştigător
| Tormented0ne1 a răspuns:

Dacă contul de pe care joci e contul de Facebook pe care urmează să-l ştergi, nu te vei mai putea loga cu acel cont, deci da, toate progresele vor fi şterse.