| DaniRap a întrebat:

de curand am dezinstalat antivirusul din pc (avast ), si acum nu mai functioneaza google chrome cand incerc sa intru pe facebook imi spune certificatul de securitate al site-ului este revocat. cineva mi-a spus ca trebuie sa setez ora si data, dar degeaba, ca tot nu a mers, help me, :d dau fundawinking

1 răspuns:
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Uita-te la data calculatorului, daca stiu bine presupun ca data ta din calculator este XX/XX/2033 sau alte numere. Trebuie sa pui data exacta ca sa iti mearga big grin