| emily090 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cand vreau sa intru pe facebook imi scrie asa "Certificatul de securitate al site-ului este revocat! Ati incercat sa accesati www.facebook.com dar certificatul furnizat de server sa fost revocat de emitentul sau. Aceasta inseamna ca acreditarile de securitate furnizate de server nu sunt deloc de incredere. Este posibil sa comunicati cu un atacator." folosesc google chrome, ajutati-ma va rog.

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ai data si ora la calculator puse cum trebuie? daca nu seteaza-le pentru ca facebook are un certificat de securitate (este o pagina securizata HTTPS) si orice certificat are o data de emitere si una de expirare si daca dacata de la calculator este diversa iti da eroarea respectiva.

| emily090 explică (pentru al3xander):

Sunt setate bine ai sm incercat din nou facebook-ul dar tot asa imi spune. oare ce poate fi?

| emily090 explică (pentru al3xander):

Sunt setate bine ai am incercat din nou facebook-ul dar tot asa imi spune. oare ce poate fi?

| emily090 explică (pentru al3xander):

Sunt setate bine ai am încercat din nou Facebook-ul dar tot asa îmi spune. oare ce poate fi?

| emily090 explică (pentru al3xander):

Sunt setate bine ai am încercat din nou Facebook-ul dar tot asa îmi spune. Oare ce poate fi?

| emily090 explică (pentru al3xander):

Sunt setate bine si am încercat din nou Facebook-ul dar tot asa îmi spune. oare ce poate fi?

| al3xander a răspuns:

Numai stiu din ce alta cauza poate fi. incearca sa resetezi tot browser-ul cu ccleaner http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml