| YunaFFX a întrebat:

De curand am instalat Alice: Madness Returns. Problema e ca dupa un interval mai lung sau mai scurt jocul se opreste si imi apare o fereastra cu mesajul "This software has already been modified or tampered with. The game will now exit.Please install original software". Aveti idee cum il pot face sa mearga fara sa mai dea crash? Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| electriz a răspuns:

Incearca sa-i bagi alt crack cum ar fi crackfix de la theta sau skidrow happy

| YunaFFX explică (pentru electriz):

Le-am incercat pe ambele, crash-ul apare in continuare. Oricum, multumesc pentru raspunsul prompt happy