| Cosmin-Ionut_Mirea_1996 a întrebat:

de curand am vrut sa imi instalez GTA SA dar cand s-a descarcat si am vrut sa il instalez imi zice :the program can't start because vorbisfile.dll is missing from your computer
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

E atat de greu? Ti-e lene sa descarci acel fisier dll si sa-l pui in fisier cu jocu?
http://www.dlldll.com/getdll/6769.html

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Cauta pe net. Download vorbisfile.dll

| Bogdanovici24 a răspuns:

Inseamna ca acel fisier/registru iti lipseste sau e "corupt", incearca sa reinstalezi jocu urmand instructiunile de instalare sau poti downloada de pe internet acel fisier.Succes