| Robyi a întrebat:

De curand mi-am cumparat ETS 2 si mi-am descarcat ETS 2 Multiplayer si ma intrebam daca exista servere romanesc sau servere cu mai multi driveri - vreau aglomeratie, actiune etc.
Trimiteti-mi mesaje pe privat cei care aveti acest joc, poate facem un convoy happy

2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Am si eu jocul setat pe MP, daca gasesti un server de ro, sa pui aici chiar sunt curios laughing nu d'alta dar m-as da un pic cu tirul pe straile europei cu amici romani big grin

| Robyi explică (pentru ishallhelpyou):

Pai chiar asta caut si eu...